Maler 20. Jhdt. *
"Die Herrenrunde", schwer leserlich signiert, Öl auf Holz, 34,5 x 29 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Maler 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Labradorit Brosche
- Paul Flora *
- Granatcollier